Kariéra

ČO PONÚKAME

Prečo Reca Slovensko?

Ponúkame možnosti rozvoja

S takmer 100-ročnou históriou spoločnosti a 11 medzinárodnými pobočkami ponúka skupina Kellner & Kunz dokonalú kombináciu tradičnej spoločnosti a medzinárodnej skupiny. Dlhodobá spolupráca s našimi zamestnancami je našou najvyššou prioritou. Na dosiahnutie tohto cieľa sa spoločnosť Reca Slovensko zameriava nielen na tímovú prácu, ale aj na individuálne uznanie a ocenenie každého zamestnanca.

Mnohé výhody
V spoločnosti Reca Slovensko existuje možnosť zúčastniť sa na rôznych opatreniach ďalšieho vzdelávania a tiež získať individuálne prémie závislé od výkonu.

BENEFITY

Ponúkame

Ďalšie vzdelávanie
Celoživotné vzdelávanie je pre nás veľmi dôležité. Prostredníctvom e-learningu a školenia… Celoživotné vzdelávanie je pre nás veľmi dôležité. Prostredníctvom e-learningu a školení sa Vašim možnostiam rozvoja medze nekladú.
Vybavenie
V závislosti od Vašej pozície a funkcie Vám poskytneme napríklad firemný mobilný telefón, … V závislosti od pozície a funkcie Vám poskytneme napríklad služobný mobilný telefón, notebook, iPad, služobné auto alebo pracovné oblečenie.
Podiel na zisku
Náš úspech je aj Vaším úspechom. K dispozícii sú výkonnostné prémie a prémie, vianočný darček… Náš úspech je aj Vaším úspechom. K dispozícii sú výkonnostné prémie a prémie, vianočný darček, ako aj plienkové torty pri príležitosti narodenia dieťaťa a mnoho ďalšieho.
Kontakt
Kontakt
Zavri
Ak chcete používať formulár, musíte prijať súbory cookie
Vaša kontaktná osoba:
Reca Slovensko, s.r.o.
Reca Slovensko, s.r.o.
Vajnorská 134/B, 831 04 Bratislava
Mgr. Dušan Trnka
Správa eShopu
Marek Bendik
Riaditeľ Industry oddelenia
Compliance RECA Slovensko
Compliance RECA Slovensko
Vajnorská 134/B, 831 04 Bratislava
RECA MAXMOBIL
RECA MAXMOBIL
Potvrďte, že nie ste robot.
Ďakujeme za Vašu správu
Vaša kontaktná osoba vás bude čoskoro kontaktovať.