Riešenie

Automatizované systémy

Modulové predajné riešenia

RECA iSTORAGE – Automatizované, ale stále individuálne

Nepretržitý prístup

Ušetrite čas a peniaze so sieťovými automatizovanými riešeniami RECA iSTORAGE, ktoré vám vďaka najmodernejšej technológii uľahčia každodenný život.

Ideálne riešenie pre vaše skladovanie

Plne automatizovaný objednávkový systém, stála dostupnosť a jednoduchá manipulácia pri vyberaní a plnení vytvárajú voľný priestor pre samotný pracovný proces, a tým aj výraznú pridanú hodnotu.

S riešeniami RECA iSTORAGE vám ponúkame digitálne riadený tok materiálu, ktorý môžete kedykoľvek skontrolovať, a optimálne skladovanie rôznych pomocných materiálov.

Automatizované systémy

Vaše výhody v skratke

Hospodárne obstarávanie a skladovanie
Automatizovaný objednávkový systém optimalizuje vaše obstarávanie. Automatizovaný objednávkový systém optimalizuje vaše obstarávanie. Znižujú sa náklady na skladovanie.
Nepretržitý prístup
K spotrebnému materiálu máte prístup bez ohľadu na čas. K spotrebnému materiálu máte prístup bez ohľadu na čas.
Automatizované, ale stále individuálne
Vďaka modulárnej konštrukcii vám ponúkame individuálne riešenia… Vďaka modulárnej konštrukcii vám ponúkame individuálne riešenia prispôsobené vašim potrebám!
Žiadna čakacia doba
Produkty sú vašim zamestnancom neustále k dispozícii. Produkty sú vašim zamestnancom neustále k dispozícii.
Objednávky a prehľad
Všetky predajné systémy ponúkajú jednoduchý výber tovaru… Všetky predajné systémy ponúkajú jednoduchý výber tovaru – napr. vyhľadávanie výrobkov na obrazovke, skenovanie výrobku alebo priamy výber.
Jednoduchá manipulácia
Vaši zamestnanci majú jednoduchý a regulovaný prístup … Vaši zamestnanci majú jednoduchý a regulovaný prístup – napr. pomocou PIN kódu, zamestnaneckej karty alebo čipu.
Prehľad nákladov
Protokol o odstúpení od zmluvy vám zaručuje najvyššiu možnú transparentnosť procesu. Protokol o odstúpení od zmluvy vám zaručuje najvyššiu možnú transparentnosť procesu.
Skrátenie dodacieho času
Objednávky sa prenášajú v reálnom čase a náš správca systému RECA … Objednávky sa prenášajú v reálnom čase a náš správca systému RECA sa postará o ich doplnenie.

Najlepší postup

Optimalizujte s nami výkon svojich nástrojov!

Naše sieťové, modulárne riešenia RECA iSTORAGE sa už úspešne používajú v nespočetných spoločnostiach – od remeselníkov až po veľké priemyselné podniky. Procesy sa zjednodušili a kontrolovaný výstup a riadenie vytvárajú pre spoločnosti viditeľnú pridanú hodnotu.

Vo výrobných závodoch a dielňach sú k dispozícii individuálne, modulárne navrhnuté automatické systémy prispôsobené špecifickým požiadavkám.

Náš interný tím systémových inžinierov RECA je vám k dispozícii so svojimi odbornými znalosťami. Aj vy môžete realizovať svoj projekt s nami, kde môžete dosiahnuť úsporu materiálu a času až do 20 percent.

Kontakt
Kontakt
Zavri
Ak chcete používať formulár, musíte prijať súbory cookie
Vaša kontaktná osoba:
Reca Slovensko, s.r.o.
Reca Slovensko, s.r.o.
Vajnorská 134/B, 831 04 Bratislava
Mgr. Dušan Trnka
Správa eShopu
Marek Bendik
Riaditeľ Industry oddelenia
Compliance RECA Slovensko
Compliance RECA Slovensko
Vajnorská 134/B, 831 04 Bratislava
RECA MAXMOBIL
RECA MAXMOBIL
Potvrďte, že nie ste robot.
Ďakujeme za Vašu správu
Vaša kontaktná osoba vás bude čoskoro kontaktovať.

Celý sortiment
online listovať

Spojovací materiál
Spojovací materiál
Do katalógu
Celá knižnica médií
Celá knižnica médií
Prospekty a katalógy