Naše centrum služieb

Ľudia namiesto strojov

Hodnotné pracovné miesta

10 rokov integrácie v servisnom stredisku Wels

V bezbariérovom servisnom centre spoločnosti Kellner & Kunz v súčasnosti vykonáva cennú prácu približne 120 ľudí so zdravotným postihnutím.

Už mnoho rokov pred otvorením interného servisného centra v roku 2011 spoločnosť Kellner & Kunz úspešne spolupracovala s jednotlivými inštitúciami, ale práce boli zadávané externe. Servisné centrum poskytuje vhodné prostredie pre zamestnancov a môžeme lepšie využívať aj logistické synergie. Osoby so zdravotným postihnutím montujú sortimenty skrutiek, prebaľujú alebo prebaľujú drobné diely alebo vykonávajú drobné montáže.

Človek namiesto stroja
Pre spoločnosť Kellner & Kunz sú to dôležité činnosti, ktoré si vyžadujú precíznu a spoľahlivú prácu. Práve tieto vlastnosti si spoločnosť u svojich zamestnancov cení. Sú plne integrované do každodennej prevádzky. Ich práca je súčasťou základných procesov vyššej úrovne, rovnako ako každodenná činnosť spoločnosti Kellner & Kunz.

Váhové centrum
Vážiace centrum vzniklo v dôsledku rastúceho dopytu po menších šaržiach v obchode a bolo pridané niekoľko rokov po otvorení servisného centra. Tu naši zamestnanci prebaľujú výrobky tak, aby sa dali dokonale objednať napríklad pre riadenie regálov SECO.

Rozšírenia
Aby bolo možné aj naďalej efektívne zvládať rastúci dopyt po tvorbe balíkov, bolo servisné centrum na jar 2021 rozšírené v rámci výstavby novej logistickej budovy.

 

 

Udelené ocenenie za sociálnu angažovanosť

Complemento

Na slávnostnom odovzdávaní cien Complemento 2012 občianskeho združenia zdravotne postihnutých bola naša spoločnosť ocenená v kategórii podnikov. Sociálnu angažovanosť preukazujeme našou integračnou politikou zamestnávania a ľudia so zníženou pracovnou schopnosťou sú vzorne integrovaní do spoločnosti.

Kontakt
Kontakt
Zavri
Ak chcete používať formulár, musíte prijať súbory cookie
Vaša kontaktná osoba:
Reca Slovensko, s.r.o.
Reca Slovensko, s.r.o.
Vajnorská 134/B, 831 04 Bratislava
Mgr. Dušan Trnka
Správa eShopu
Marek Bendik
Riaditeľ Industry oddelenia
Compliance RECA Slovensko
Compliance RECA Slovensko
Vajnorská 134/B, 831 04 Bratislava
RECA MAXMOBIL
RECA MAXMOBIL
Potvrďte, že nie ste robot.
Ďakujeme za Vašu správu
Vaša kontaktná osoba vás bude čoskoro kontaktovať.

Celý sortiment
online listovať

Spojovací materiál
Spojovací materiál
Do katalógu
Celá knižnica médií
Celá knižnica médií
Prospekty a katalógy