Logistika

Logistika

Tí, ktorí spolupracujú so spoločnosťou RECA, sa nemusia zaoberať mnohými otázkami, ako napríklad logistikou, pretože v rámci logistiky, sa môže partner na nás kedykoľvek spoľahnúť. .

 

Vždy zostať v pohybe

Logistika je pre nás viac, ako len preprava tovaru z miesta A do miesta B. Rozumieme ňou flexibilný koncep, ktorý je nastavený pre Vaše potreby, čo je samozrejme logické. Čo je za tým? Profesionálna spolupráca motivovaných zamestnancov a najmodernejšia skladovacia a manipulačná technika, ako aj veľa kreatívnych hláv, ktoré nie sú unavené a neustále sa snažia ísť cestou zlepšenia daných procesov.

 

Koncept logistiky šitý na mieru

Nové prvky internej logistiky nevymýšľame každý týždeň, ale snažíme sa kombinovať osvedčené techniky naších modulárnych procesov a ak je to nevyhnutné, doplňujeme ich o prípadné inovácie.

 

Schopnosť dodávania

Priebeh, priechodnosť a pripravenosť sú neustále v centre našej pozornosti a z toho dôvodu zaručujeme maximálnu bezpečnosť vo Vašom výrobnom procese.

 

Vysoký servisný stupeň

Sme schopní zabezpečiť, aby Vaše C-diely boli neustále k dispozícii v čo možno najkratšom dodacom termíne. Na základe požiadaviek zákazníka sa vieme automaticky prispôsobiť jeho dodacím termínom, prípadne jeho priorítám v oblasti logistiky.

 

Sofistikované technológie 

Okrem najmodernejšieho skladovacieho systému a manipulačnej techniky analyzujeme procesy pre manažment riadenia zásob a toku materiálu každé 3 sekundy a následne tento proces vyhodnocujeme.

 

Štatistiky

Až 2.800 objednávok a 16.000 položiek vyskladníme denne z nášho skladu. Pričom 2.800 balíkov a 360 paliet, čo značí 82 ton tovaru, ktorý je denne dodávaný k našim zákazníkom.

RECA Group

Kontaktujte naše partnerské spoločnosti v rámci RECA Group.

Tu kliknite!

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Kontaktný formulár

Navštívne nás!

Okrem našej webovej stránky, máme výber z ďalších tém prostrednictvom sociálnych médií.